تغییر را احساس کنید.

02188009118

تلفن دفتر فروش
مشاوره نیاز دارید.

دریافت مشاوره

معرفی شرکت

شرکت بهروان لرستان در سال 1374 خورشیدی تاسیس شد   و همواره از پیشگامان تولید روغن ها و روانکارهای صنعتی در بازارهای داخلی، کشورهای آسیای میانه، خاورمیانه، آفریقا و بسیاری از کشورهای آسیایی بوده است.

شرکت بهروان لرستان به منظور تامین نیاز بازارهای داخلی و خارجی همواره از بهترین انواع روغن پایه، مواد افزودنی، و نیز علم و تبهر برخی از برترین اساتید پیشکسوت دانشگاه شریف در ایران بهره برده است.

زاگرس، برند صنعتی شرکت بهروان صنعت، همواره به شکلی پویا کوشیده است تا کیفیت محصولات خود را بهبود و ارتقاء دهد.بدین منظور، این شرکت خود را به آخرین ماشین آلات صنعتی، نیروی انسانی متبحر، متخصص و دوره دیده، و آزمایشگاه های صنعتی به روز دنیا مجهز کرده است تا کیفیت محصولات خود را همواره و بصورت مستمر پایش کند.

با عنایت به نیروی پر توان، متخصص و سخت کوش، محصولات پرکیفیت، آزمایشگاه های مجهز و به روز و نیز واحد کنترل کیفی مستقر در کارخانه و خط تولید، این شرکت افتخار داشته است تا به مدت 7 سال متوالی به عنوان تولید کننده و صادر کننده ی برتر استان لرستان از سوی استاداری استان لرستان، دبیرخانه توسعه صنایع ملی ایران، استان لرستان، بانک توسعه صادرات، اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی لرستان،  و نیز ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان انتخاب شده است.